Witamy w I-Components.com

polski
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

Zasoby

Gwarancja jakości

Dokładnie sprawdzamy kwalifikację kredytu dostawcy, aby kontrolować jakość od samego początku. Posiadamy własny zespół QC, możemy monitorować i kontrolować jakość podczas całego procesu włącznie z przychodzeniem, magazynowaniem i dostawą. Wszystkie części przed wysyłką zostaną przekazane naszemu działowi kontroli jakości, oferujemy 1 rok gwarancji na wszystkie oferowane przez nas części.

Nasze testy obejmują:

Oględziny

Zastosowanie mikroskopu stereoskopowego, wygląd elementów do 360 ° obserwacji wszechstronnej. Przedmiotem obserwacji są: opakowanie produktu; typ układu, data, partia; stan drukowania i pakowania; układ pinów, współpłaszczyznowy z poszyciem obudowy i tak dalej.
Inspekcja wizualna może szybko zrozumieć wymagania dotyczące spełnienia zewnętrznych wymagań producentów oryginalnych marek, norm antystatycznych i wilgotności, a także czy są używane czy odnawiane.

Funkcje Testowanie

Wszystkie przetestowane funkcje i parametry, zwane testami pełnymi, zgodnie z oryginalnymi specyfikacjami, uwagami dotyczącymi aplikacji lub strony aplikacji klienta, pełna funkcjonalność testowanych urządzeń, w tym parametry DC testu, ale nie obejmuje funkcji parametrów AC część testowa i weryfikacyjna testu nie-zbiorczego granice parametrów.

X-Ray

Badanie rentgenowskie, przemieszczenie elementów w obrębie obserwacji 360 °, w celu określenia wewnętrznej struktury testowanych komponentów i stanu połączenia pakietów, można zauważyć, że duża liczba testowanych próbek jest taka sama lub mieszanina (Mixed-Up) pojawiają się problemy; ponadto posiadają one specyfikacje (arkusz danych technicznych), aby zrozumieć poprawność badanej próbki. Status połączenia pakietu testowego, aby dowiedzieć się o układzie scalonym i łączność pakietów między pinami jest normalny, aby wykluczyć klucz i zwarcie przewodu otwartego.

Testowanie lutowania

Nie jest to metoda wykrywania fałszerstw, ponieważ utlenianie zachodzi naturalnie; jest to jednak istotny problem dla funkcjonalności i jest szczególnie rozpowszechniony w gorących, wilgotnych klimatach, takich jak Azja Południowo-Wschodnia i południowe stany w Ameryce Północnej. Wspólny standard J-STD-002 definiuje metody testowania i akceptuje / odrzuca kryteria dla urządzeń przewlekanych, montowanych na powierzchni i BGA. W przypadku urządzeń do montażu powierzchniowego innych niż BGA stosuje się zanurzenie i wygląd, a "test płytki ceramicznej" dla urządzeń BGA został niedawno włączony do naszego zestawu usług. Urządzenia, które są dostarczane w nieodpowiednim opakowaniu, dopuszczalne opakowanie, ale mają ponad jeden rok, lub wykazują zanieczyszczenie na szpilkach, są zalecane do testowania lutowania.

Dekapsulacja w celu weryfikacji umrzeć

Test niszczący, który usuwa materiał izolacyjny komponentu, aby odsłonić matrycę. Kość jest następnie analizowana pod kątem oznaczeń i architektury w celu ustalenia identyfikowalności i autentyczności urządzenia. Potencjał powiększenia do 1000x jest niezbędny do identyfikacji oznakowań i anomalii powierzchni.