Witamy w I-Components.com

polski
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

Zasady

Warunki & Warunki

Warunki I-Components.Com & Warunki
Niniejsza umowa określa warunki korzystania z serwisu www. I-Components.com, jeśli masz jakieś pytanie, prosimy o kontakt z nami!


Przeczytaj uważnie ten warunek użytkowania i oświadczenie o ochronie prywatności przed zarejestrowaniem się w I-Components.com. Po udanej rejestracji, przeczytaniu, zaakceptowaniu i zaakceptowaniu wszystkich warunków korzystania i oświadczenia o ochronie prywatności. opublikujemy zaktualizowaną wersję na I-Components.com, jeśli zmienimy to oświadczenie. cała treść umowy wejdzie w życie z dniem publikacji. jeśli nie zgadzasz się z tą wersją, musisz zakończyć związek z I-Components.com.

1, REJESTRACJA UŻYTKOWNIKA:
1), Kwalifikacja użytkownika:
Wszyscy użytkownicy I-Components.com muszą być Firmą lub osobą fizyczną, która może podpisać wiążącą prawnie umowę zgodnie z prawem. Nie korzystaj z naszych usług, jeśli nie masz kwalifikacji. Nie możesz przenieść ani sprzedać swojego konta I-Components.com. I-Components.com zastrzega sobie prawo do zawieszenia lub likwidacji konta zgodnie z jego życzeniem.
2), pisanie materiałów:
Wszyscy użytkownicy muszą podać prawdziwe, ważne dane osobowe do I-Components.com, aby zapewnić normalny biznes. W przypadku jakichkolwiek zmian, natychmiast powiadom i zaktualizuj do I-Components.com.
Wszyscy użytkownicy I-Components.com zgadzają się akceptować wiadomości e-mail i wiadomości od partnerów I-Components.com lub I-Components.com.
2, PRYWATNOŚĆ:
I-Components.com ma oświadczenie o ochronie prywatności stosowane do wszystkich użytkowników, w tym umowy użytkownika. Powinieneś przeczytać i zaakceptować oświadczenie o ochronie prywatności, aby korzystać z I-Components.com podczas rejestracji, a będziesz podlegać ograniczeniom na podstawie reguły (i I-Components.com jakiejkolwiek zaktualizowanej wersji oświadczenia o prywatności) w okresie użytkowników I-Components.com.
• 1), przed zatwierdzeniem, o wszystkich danych użytkownika, prawdziwym nazwisku, adresie, adresie e-mail, danych kontaktowych .. etc. I-Components.com nie będzie używany do żadnych innych celów.
• 2), Użyj danych nieosobowych. I-Components.com będzie zbierać dane nieosobowe za pośrednictwem adresu IP, w tym właściwości przeglądarki, typu systemu operacyjnego, nazwy domeny dostawcy usług internetowych, które świadczą usługi dostępu itp. W celu optymalizacji strony ekranu komputera. I-Components.com umożliwia również statystykę przepływu użytkowników oraz usprawnia zarządzanie i serwis, zbierając powyższe informacje.
• 3), bezpieczeństwo danych osobowych. I-Components.com będzie chronić twoje dane osobowe za pomocą bezpiecznego sprzętu do kontroli serwerów.
• 4), ujawnienie danych osobowych i ograniczenie. I-Components.com będzie dostarczać dane osobowe zgodnie z żądaniem departamentu operacji prawnej lub ze względów bezpieczeństwa publicznego, gdy rząd poprosi I-Components.com o ujawnienie danych osobowych zgodnie z ustawowymi procedurami. I-Components.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności w takich okolicznościach. Gdy spełnisz następujące warunki, I-Components.com użyje danych osobowych poza niezbędnym zakresem: już otrzymaliśmy Twoją zgodę, odpowiednie prawa i procedury wymagają od I-Components.com dostarczenia danych użytkownika.
3, HANDEL:
Wszyscy użytkownicy przy zakupie muszą przestrzegać następujących warunków:
• 1), Użytkownicy muszą stosować się do wszystkich obowiązujących przepisów, regulacji, zasad i lokalnych przepisów, kiedy korzystają z usługi i zakupu I-Components.com. Należy również przestrzegać niniejszych warunków użytkowania i oświadczenia o ochronie prywatności, w tym wszystkich warunków i zasad powyższych dokumentów.
• 2), Jesteś zobowiązany do dokonania transakcji z I-Components.com przy zakupie, z wyjątkiem zakazanego biznesu według warunków użytkowania i przepisów. Po złożeniu zamówienia akceptujesz ograniczone warunki w opisie towarów, o ile te warunki handlowe są zgodne z prawem i zgodnie z niniejszą umową.
• 3), Reklama, cennik i oświadczenia na temat I-Components.com nie są ofertą. Mamy prawo do odzyskania informacji z jednej strony, gdy I-Components.com dowiaduje się, że numery części i OP są oczywiście błędne lub niedostępne. I-Components.com zastrzega sobie prawo do zakupu ograniczenia ilościowego. Składając zamówienie, potwierdzasz również, że jesteś w wieku uprawniającym do zakupu tych towarów i odpowiadasz za autentyczność wszystkich informacji podanych w zamówieniu.
• 4), cena produktu i dostępność zostaną określone na stronie. Tego rodzaju informacje będą aktualizowane w dowolnym momencie bez powiadomienia. Opłata za dostawę zostanie ustalona w różny sposób w zależności od wybranych metod wysyłki. Jeśli jakiekolwiek wypadki, na przykład, dostawca podniosą cenę, zmiany podatku VAT lub błąd systemu I-Components.com, wszystkie przyczyny powodują zmianę ceny po potwierdzeniu zamówienia, I-Components.com wyśle ​​wiadomość e-mail lub zadzwonisz, aby powiadomić te informacje, możesz zdecydować, czy anulować zamówienie, czy nie.
4, JAKOŚĆ I USŁUGA PO DNIU:
1), patrz punkt serwisowy.
2), jakość produktów.
Produkty I-Components.com będą ściśle zgodne z rządowymi i profesjonalnymi standardami. Jeśli bez wcześniejszych standardów, będziemy wykonywać zgodnie ze standardem producenta, jeśli bez wszystkich powyższych standardów, klienci mogą dyskutować i decydować między I-Components.com. Każdy problem z jakością lub ze standardów produktów, użytkownicy mogą poprosić o zwrot lub wymianę.
5, BEZPIECZEŃSTWO WITRYNY:
Zaakceptujesz to, że nie możesz wejść na stronę internetową za pomocą jakiegokolwiek oprogramowania typu robot, Spider lub Refresh w jakimkolwiek celu bez pozwolenia I-Components.com w formie pisemnej.
Ponadto, zgadzasz się, że nie będziesz:
• 1), Jakiekolwiek nieuzasadnione i nieproporcjonalne zachowanie, które może przeładować stronę I-Components.com (według uznania I-Components.com).
• 2), bez pisemnej zgody I-Components.com, zmieniania, kopiowania, przekazywania, wykonywania prac pochodnych, rozpowszechniania lub oglądania w Witrynie (z wyjątkiem twoich prywatnych informacji).
• 3), zakłócać lub próbować zakłócać normalną pracę witryny lub jakiekolwiek przetwarzanie działań w sieci.
• 4), Korzystaj z treści zabronionych przez powiązane prawo i zasady.
• 5), Używaj dowolnego wirusa, konia trojańskiego, wirusa robaka, timebombu, anuluj boty, pisankę, program szpiegowski lub inny program komputerowy, który może uszkodzić, skorygować, usunąć, niekorzystny efekt, tajny przechwycić, zawrzeć umowę lub przejąć w celu użycia dowolnego systemu, dane lub dane osobowe.
6, PRAWA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ:
Prawo autorskie, patent, znak towarowy, tajemnica handlowa i wszelkie prawa oferowane przez I-Components.com należą do I-Components.com. bez zgody I-Components.com, nikt lub członek nie może pobierać, kopiować, przesyłać, korygować i edytować. W przeciwnym razie ponosi całą odpowiedzialność prawną. I-Components.com ma prawo do zapamiętywania serwera danych I-Components.com, gdy użytkownik korzysta z usługi.
7, OŚWIADCZENIE:
I-Components.com jest odpowiedzialny za oferowanie wsparcia technicznego, upewniając się, że strona działa, Postaraj się unikać przerw w świadczeniu usług, lub Ogranicz czas w najkrótszym czasie, upewnij się, że użytkownik może sprawnie obsługiwać internet. Jednak w wyniku działania siły wyższej lub z innych przyczyn nie można kontrolować, spowodować awarię witryny lub uniemożliwić jej użycie, doprowadzić do utraty rekordu, wiadomości lub informacji, I-Components.com jest nieodpowiedzialnością: a każdy użytkownik oferuje nieprawdziwy lub nieukończony i fałszywy wynik nie mogą korzystać z usługi I-Components.com lub cierpią z powodu jakiejkolwiek innej utraty, I-Components.com jest nieodpowiedzialnością.
8, INNE
Ta umowa we wszystkich aspektach podlega prawu Hongkongu. Ta strona internetowa wszystkich użytkowników jest nieodwołalnie posiadaczem I-Components.com znajduje się w jurysdykcji sądu i sądu wyższej instancji. Postanowienia niniejszej umowy można oddzielić. Jeżeli którekolwiek postanowienie niniejszej umowy zostanie uznane za nieważne lub niewykonalne, postanowienie może zostać usunięte, a pozostałe postanowienia zostaną wykonane.