Witamy w I-Components.com

polski
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

Zasady

Faktura & Komunikat

Informacje o fakturze:


Drodzy wszyscy użytkownicy, otrzymacie naszą oficjalną fakturę handlową po odkupieniu od I-Components.com, prosimy o uważne przeczytanie instrukcji.

1, Instrukcja wystawionej faktury

Faktura zostanie wystawiona z I-Components.com. Kwota faktury będzie podlegała kwocie faktycznie zapłaconej kwoty.
I-Components.com zapewnia dwa rodzaje faktur, fakturę VAT (nieprzenoszalną) i fakturę VAT (Deductible).
Aby poprawić efektywność działania i uniknąć efektu powrotu, faktura zostanie wystawiona w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania towarów przez użytkowników.
Proszę podać poprawny adres, osobę kontaktową, numer telefonu, aby upewnić się, że faktury mogą być dostarczone dokładnie. Jeśli nie wypełnisz tych informacji, I-Components.com prześle fakturę pod ten sam adres, co wysłane towary, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą na czas.

2, faktura VAT

I-Components.com zwykle wystawia fakturę VAT dla użytkowników, którzy nie są podatnikami ogólnymi.
Proszę wpisać odpowiednią nazwę firmy i informacje podatkowe w fakturze.

3, specjalna faktura VAT

Jeśli chcesz wystawić "fakturę VAT", skontaktuj się z naszym rachunkiem, w przeciwnym razie system I-Components.com wystawi fakturę VAT.
Prosimy o dokładne wypełnienie i sprawdzenie wszystkich informacji na fakturze, I-Components.com nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne pomyłki.
Faktura VAT zostanie wysłana przesyłką ekspresową po potwierdzeniu wysyłki.
Podaj nazwę firmy, adres, numer telefonu, numer identyfikacji podatkowej, nazwę banku i konto, adres do wysłania faktury, aby użytkownicy mogli zwykle używać faktury VAT, ale wszystkie wypełnione informacje muszą być takie same jak płatność podatkowa.
Nazwa firmy musi być nazwą rejestracji przemysłowej i handlowej.
Adres firmy i numer telefonu faktury muszą być takie same, jak informacje o firmie.
Numer rejestracji podatkowej to numer z & lt; & lt; & quot; Certyfikatu certyfikatu & gt; & gt ;, zwykle 15 numerów, sprawdź uważnie i wprowadź.
Dla obu należy wpisać nazwę banku i numer konta.

4, Ogłoszenia

Jeśli użytkownik napisze błędną informację o specjalnej fakturze VAT, I-Components.com wystawi fakturę VAT automatycznie i bez zwrotu.
I-Components.com nie zaakceptuje prośby o ponowne wystawienie faktury VAT, jeśli już wystawiliśmy fakturę zgodnie z informacjami użytkowników.

5, przyjacielskie przypomnienie

W razie wątpliwości dotyczących wystawionej faktury należy skontaktować się z działem finansowym I-Components.com.
Jeśli nie otrzymasz faktury w ciągu 30 dni po otrzymaniu towaru, skontaktuj się z obsługą klienta I-Components.com. Nie będziemy wystawiać faktury za drugim razem, jeśli nie skontaktujesz się z nami w ciągu 90 dni (od daty zamówienia).
Nazwa produktu na fakturze zostanie zapisana w komponencie elektronicznym, numer części zostanie zapisany jako rzeczywisty porządek, bez żadnych innych specjalnych wymagań.

6, Powrót faktury

Jeśli zauważysz, że informacje o fakturze są nieprawidłowe, zamów nasz dział obsługi klienta, I-Components.com wymieni i prześle potwierdzenie jak najszybciej.
Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, jeśli chcesz zmienić informacje o fakturze, prześlemy poprawioną fakturę na wskazany adres po potwierdzeniu przez nasz dział finansowy.
Bez zgody działu obsługi klienta nasz dział finansowy nie zaakceptuje wniosku o ponowne wystawienie faktury z telefonu, faksu, e-maila.