Witamy w I-Components.com

polski
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

Odporne na promieniowanie UV obudowy z poliwęglanu firmy Hammond Electronics

W przypadku trudnych warunków przemysłowych, 1554 płaskie pokrywy i obudowy w kształcie 1555 z ABS i odpornymi na promieniowanie UV poliwęglanowymi obudowami firmy Hammond Electronics zapewniają szczelność IP66 oraz ochronę mechaniczną.Jasnoszare obudowy RAL 7035 są zaprojektowane do umieszczenia płytek obwodów drukowanych lub komponentów montowanych na szynie DIN. Uszczelnienie IP66 uzyskuje się poprzez jednoczęściową uszczelkę silikonową w uszczelce pióro-wpust.

23 rozmiary od 66 x 66 x 41 mm do 239 x 160 x 119 mm są dostępne z płaskimi i stylizowanymi, samoprzylepnymi, przezroczystymi i półprzezroczystymi pokrywami.Pokrywy kołnierzowe dla 10 rozmiarów, od 119 x 66 x 42 mm do 180 x 119 x 62 mm, zapewniają większe bezpieczeństwo, uniemożliwiając dostęp do wnętrza bez usuwania obudowy z powierzchni, do której jest przymocowany.

Stylizowane pokrywy zawierają wgłębienie odpowiednie do montażu klawiatury membranowej i są również wyposażone w gniazda montażowe PCB.Podstawy są wyposażone w wewnętrzne zakładki montażowe na szynie DIN we wszystkich rozmiarach oprócz dwóch, a wsporniki do montażu płytek drukowanych lub opcjonalnych paneli wewnętrznych są dostępne we wszystkich wersjach.

Dostępny jest również opcjonalny zestaw do stóp. Opcjonalne stalowe panele odpowiednie do montażu ciężkich elementów można zamontować w zintegrowanych punktach montażowych w podstawie; podstawy mają również wyprofilowane szczeliny umożliwiające montaż płytek o grubości 1,6 mm pionowo w obudowie.