Witamy w I-Components.com

polski
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

Nippon Chemi-Con

Nippon Chemi-Con
Nippon Chemi-Con - Spółka będąca w całości własnością Nippon Chemi-Con, United Chemi-Con (UCC) jest największym producentem i dostawcą aluminiowych kondensatorów elektrolitycznych w Ameryce Północnej. Firma United Chemi-Con, założona w Stanach Zjednoczonych w 1970 r., Rozprowadza ponad 8 000 produktów, w tym produkty wytwarzane zarówno w Lansing, w Północnej Karolinie, jak iw innych światowych fabrykach.
Ponieważ wysoka jakość obsługi klienta jest jednym z najwyższych priorytetów United Chemi-Con, oferujemy pełne wsparcie inżynieryjne i wsparcie sprzedaży w siedzibie głównej firmy w Rosemont w stanie Illinois, a także wsparcie sprzedaży, serwisu i wsparcia technicznego w innych lokalizacjach na terenie całego kraju. Produkty UCC są przechowywane w Brea, Kalifornia i Lansing w Północnej Karolinie, zapewniając szybką i sprawną realizację zamówień.

Kategoria produktu

Capacitors
RF/IF and RFID
Circuit Protection
‹‹123456789101112131415››