Witamy w I-Components.com

polski
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

Lumex, Inc.

Lumex, Inc.
Lumex, Inc. - Lumex, Inc. od 30 lat, Lumex jest światowym liderem w branży optoelektronicznej, oferującym najszerszą gamę wydajnych, wydajnych diod LED i wyświetlaczy LCD w branży. Dzięki tysiącom standardowych produktów i skoncentrowaniu się na niestandardowych i niestandardowych projektach, Lumex jest cennym źródłem informacji na temat jakości i innowacji. Zakres optyczny Lumex obejmuje szerokie spektrum, w tym fale UV, widzialne i podczerwone. Zespół Lumex Technical Design Specialists to eksperci we wspólnym opracowywaniu skutecznych, inteligentnych rozwiązań od najbardziej złożonych dylematów projektowych.
Lumex ma globalny zasięg dzięki światowej siedzibie poza Chicago i azjatyckiej centrali na Tajwanie. Dzięki możliwościom produkcyjnym w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Tajwanie i Tajlandii, Lumex może obsługiwać ponad 23 rynki końcowe z ponad 80 000 klientów zarówno bezpośrednio, jak i za pośrednictwem naszych partnerów w kanale dystrybucji. W ciągu ostatnich 30 lat nazwa Lumex stała się synonimem jakości i wydajności na całym świecie.

Kategoria produktu

Sensors, Transducers
Switches
Isolators
Circuit Protection
Optoelectronics
Development Boards, Kits, Programmers
‹‹123456789101112131415››