Witamy w I-Components.com

polski
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

ECS Inc. International

ECS Inc. International
ECS Inc. International - Założona w 1980 r. Firma ECS Inc. International stała się jednym z najbardziej uznanych i doświadczonych producentów produktów do zarządzania kontrolą częstotliwości na świecie. Od cylindrycznych kamertonów po oscylatory z oscylacją sterowaną piecem o wysokiej stabilności, ECS Inc. oferuje najbardziej wszechstronną linię sterowników częstotliwości w branży.
Przyznane certyfikaty ISO9001 / 2000 i QS-9000 wraz z dążeniem do uzyskania innych globalnych certyfikatów uczyniły ECS Inc. swoim globalnym partnerem w zakresie niezawodnych produktów do zarządzania częstotliwościami. ECS jest obecnie w trakcie rejestracji TS16949: 2002 w celu zastąpienia naszej obecnej certyfikacji QS-9000.
Nasze centra produkcyjne o powierzchni 65 000 metrów kwadratowych są wyposażone w cztery (4) pomieszczenia o czystości do 10K zgodnie z normą międzynarodową 209. Automatyczne urządzenia do kalibracji i testowania, laboratoria testów środowiskowych, izolowane pomieszczenia do starzenia i laboratoria prototypowe uzupełniają te urządzenia.
Kontynuując wzrost, ECS Inc. wykazała, że ​​posiada zasoby menedżerskie, produkcyjne i finansowe, aby wspierać naszych klientów na dzisiejszym wymagającym rynku we wszystkich branżach.

Kategoria produktu

RF/IF and RFID
Kits
Inductors, Coils, Chokes
Filters
Crystals, Oscillators, Resonators
‹‹123456789101112131415››