Witamy w I-Components.com

polski
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

DEUTSCH ICT / TE Connectivity

DEUTSCH ICT / TE Connectivity
DEUTSCH ICT / TE Connectivity - Złącza przemysłowe TE Connectivity firmy DEUTSCH są szczelne i odporne na działanie zanieczyszczeń, wilgoci, mgły solnej i trudnego terenu. Złącza DEUTSCH są wykonane z wytrzymałego, odpornego na działanie aluminium lub termoplastycznego aluminium i posiadają silikonowe uszczelki i pierścienie, które pomagają zapobiegać zanieczyszczeniu. Złącza są dostępne w prostokątnych i cylindrycznych kształtach korpusów i mieszczą druty o przekroju od 4 AWG do 22 AWG (25 mm)2 - 0,35 mm2).
Złącza DEUTSCH oferowane są w układach wnęk od 1 do 128 oraz z opcjami montażowymi w linii, kołnierzu i PCB. Łączniki wykorzystują styki, które mogą być używane zamiennie w kilku liniach produktów łączących DEUTSCH, co pomaga poprawić wydajność, niezawodność i łatwość obsługi poprzez zmniejszenie zmian w zespole wiązki przewodów. Dostępnych jest również kilka akcesoriów spełniających określone wymagania projektowe, w tym buty, uszczelki, osłony, routery druciane i zaciski montażowe.

Kategoria produktu

Connectors, Interconnects
‹‹123456789101112131415››