Witamy w I-Components.com

polski
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

Cosel

Cosel
Cosel - Cosel Co Ltd jest wiodącym światowym producentem zasilaczy impulsowych i filtrów EMI od 1969 roku. Stosowanie najnowocześniejszych konstrukcji i najnowocześniejszych technologii Cosel oferuje mniejsze produkty o wysokiej wydajności w AC / DC i DC / DC dla produktów medycznych i Aplikacje ITE. Produkty AC / DC mają zakres od 3W do 10KW na poziomie tablicy, otwarte ramy, szyna DIN, modułowa i zamknięta.

Produkty DC / DC są oferowane w zakresie od 1,5 W do 700 W w konfiguracjach na poziomie płyty i montażu na szynie DIN. Większość konwerterów DC / DC ma standardowe standardowe cechy. Filtry EMI oferują od 3A do 600A, w tym typy specyficzne dla aplikacji fotowoltaicznych. Wiele filtrów EMI oferuje również montaż na szynie DIN. Cosel jest zobowiązany do ekstremalnie wysokiej jakości przy najniższym wskaźniku awaryjności w branży. Cosel zapewnia bezpośrednie wsparcie w terenie i silne wsparcie inżynierskie dla klientów.

Kategoria produktu

Power Supplies - External/Internal (Off-Board)
Power Supplies - Board Mount
Filters
‹‹123456789101112131415››