Witamy w I-Components.com

polski
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

Copal Electronics

Copal Electronics
Copal Electronics - Copal Electronics, założona w 1967 r. I spółka zależna od Nidec Corporation, jest globalnym dostawcą na rynku urządzeń telekomunikacyjnych, komputerowych, przemysłowych, medycznych i półprzewodnikowych. Produkty zaprojektowane i wyprodukowane dla tych rynków obejmują trymer i precyzyjne potencjometry, przełączniki, enkodery optyczne i wentylatory prądu stałego. Firma Copal rozszerzyła również swoją działalność w zakresie opracowywania nowych produktów na obszary, w tym krzemowe czujniki ciśnienia, skanery laserowe wielobokowe, wentylatory turbo DC i tłumiki zmienne.
W ramach strategii Copal polegającej na dostarczeniu rynkowi jednego z największych portfeli przemysłowych produktów przełączających od jednego dostawcy, Copal Electronics ukończył przejęcie firmy Fujisoku Corporation pod koniec 2007 r. Zakup ten dodał panelowy przełącznik, dźwigienkę, dźwignię, przycisk i przełączniki spustowe do szerokiej gamy produktów do kontroli poziomu płyt już wyprodukowanych przez Copal. Przełączanie rozwoju produktu jest celem połączonej grupy produktów w celu spełnienia wymagań rynku dla standardowych i niestandardowych rozwiązań przełączających.
Copal Electronics utrzymuje globalne możliwości obsługi klienta poprzez regionalne biura produktów i obsługi klienta zlokalizowane w Niemczech, Chinach, Japonii, Singapurze, Korei i USA. Wiele zakładów produkcyjnych znajduje się w Japonii, Chinach i Wietnamie.

Kategoria produktu

Sensors, Transducers
Switches
RF/IF and RFID
Transformers
Test and Measurement
Potentiometers, Variable Resistors
Optoelectronics
Motors, Solenoids, Driver Boards/Modules
Fans, Thermal Management
Development Boards, Kits, Programmers
Crystals, Oscillators, Resonators
‹‹123456789101112131415››