Witamy w I-Components.com

polski
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

CNC Tech

CNC Tech
CNC Tech - Firma CnC Tech jest dumna z tego, że zapewnia niezawodne rozwiązania w zakresie połączeń przemysłowych i interkonektów, gdy ważnymi czynnikami są części wysokiej jakości i konkurencyjne ceny. Z 17-letnim doświadczeniem, CnC Tech stara się sprostać wymaganiom stale zmieniającego się rynku.
Linia produktów CnC Tech obejmuje drut surowy, przewód magnetyczny, przewody zasilające, złącza, interkonekty, kable USB, kable modułowe, standardowe kable, płaskie przewody taśmowe i komponenty na poziomie płyty, takie jak gniazda IC, IDC, gniazda PLCC i złącza USB.
CnC Tech specjalizuje się również w szybkich niestandardowych kablach i połączeniach z oryginalnymi lub równoważnymi złączami zgodnie z wymaganiami klientów. Od płaskich kabli połączeniowych, wyspecjalizowanych kabli niestandardowych do kabli zasilających wszelkiego rodzaju, możliwości CnC Tech są dobrze znane w branży.

Kategoria produktu

Connectors, Interconnects
Tools
Magnetics - Transformer, Inductor Components
Computers, Office - Components, Accessories
Cables, Wires
Cable Assemblies
Battery Products
‹‹123456789101112131415››