Witamy w I-Components.com

polski
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

Astro Tool Corp.

Astro Tool Corp.
Astro Tool Corp. - Od wielu lat Astro Tool jest wiodącą marką w zakresie narzędzi serwisowych i montażu złącz.
W miarę jak świat przygotowuje się do wejścia w XXI wiek, my w Astro stale aktualizujemy i dodając do naszych linii produktów, aby sprostać wymagającym zawiłościom dzisiejszego rynku. Nasz dział inżynieryjny jest wyposażony w najnowsze systemy wspomagania komputerowego wspomagające projektowanie nowych systemów serwisowych złączy. Nasze zakłady produkcyjne wykorzystują najnowocześniejsze komputerowe centra obróbkowe sterowane numerycznie, które pozwalają nam precyzyjnie produkować bardziej wyrafinowane narzędzia, zachowując przy tym zawsze tolerancje dokręcania. Astro ma produkty, nie tylko dla programów wojskowych i lotniczych, ale także dla innych dziedzin zaawansowanych technologii, takich jak komputery, światłowody i branża medyczna. Astro jest gotowy na przyszłość.
Kiedy Twoja praca wymaga narzędzi do zaciskania, narzędzi do wkładania i wyjmowania lub zestawów serwisowych złączy, pamiętaj, że Astro ma narzędzia Twojego handlu. Wszystkie produkty Astro są produkowane w USA.

Kategoria produktu

Connectors, Interconnects
Tools
Cables, Wires
Cable Assemblies
‹‹123456789101112131415››