Witamy w I-Components.com

polski
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

ASSMANN WSW Components

ASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components - Wykwalifikowany partner w zakresie produkcji, zakupu i sprzedaży złącz, indywidualnych rozwiązań i zaprojektowanych przez klienta zestawów kabli.
Rozwój firmy od 1969 roku
Dzisiaj - założona w 1969 roku - ASSMANN WSW Components stała się światowym operatorem specjalizującym się w komponentach elektromechanicznych, produktach do zarządzania ciepłem i akcesoriach sieci komputerowych.
Obsługa naszych klientów
ASSMANN WSW Components jest jednym z najważniejszych przedsiębiorstw usług logistycznych dla przemysłu elektronicznego i wyspecjalizowanej dystrybucji handlowej. Profesjonalizm ASSMANN obejmuje również kompetentny rozwój i produkcję. Obejmuje to własną globalną sieć zakupów i handlu i jest podstawą do zarządzania logistyką wysokiej wydajności.
Ciągła kontrola jakości
Wszystkie nasze produkty spełniają test jakości ASSMANN. ASSMANN WSW Components posiada certyfikat DIN EN ISO 9001: 2000. W 2003 r. ASSMANN WSW Components wprowadził w życie system zarządzania środowiskiem zgodnie z normą DIN EN ISO 14001. Prowadzimy działalność wyłącznie z certyfikowanymi wykonawcami.

Kategoria produktu

RF/IF and RFID
Connectors, Interconnects
Tools
Test and Measurement
Power Supplies - External/Internal (Off-Board)
Power Supplies - Board Mount
Optoelectronics
Optical Inspection Equipment
Networking Solutions
Hardware, Fasteners, Accessories
Fans, Thermal Management
Computers, Office - Components, Accessories
Cables, Wires - Management
Cables, Wires
Cable Assemblies
Boxes, Enclosures, Racks
Battery Products
‹‹123456789101112131415››